Jak se používá

Pozor – tento výrobek sice něco vydrží, ale není určen k jinému účelu než k zakrývání bazénu a ochraně jeho vody před znečištěním! Nejedná se o bezpečnostní prvek, který by chránil před pádem dětí nebo domácích zvířat do bazénu, i když ke zvýšení bezpečí pasivně přispět může.

!!!Jako bezpečnostní  ochranný prvek tento produkt nebyl testován !!!

! Výrobce nedoporučuje ani koupání pod folii v zakrytém bazénu !

Tento nafukovací foliový kryt je navržen k zakrytí především nadzemních zahradních bazénů v mezidobí kdy se nekoupete. Je vlastně jednou velkou bublinou nafouknutou nad bazénem, ideálním řešením k zazimování bazénu, stejně jako i k celoroční ochraně vody před deštěm, sněhem, řasami nebo náletem hmyzu a všemožné špíny z okolního prostředí. Výrobek spolehlivě nahrazuje veškeré monstrózní střešní konstrukce pouze využitím přetlaku s rozdílem podobným  asi jako mezi konstrukcí letadla a horkovzdušným balónem. Zároveň umožňuje stlačit cenu výrobku na úroveň odpovídající kategorii bazénů, pro ktré je určen. 

Bonusem navíc je skladnost a velmi snadná manipulace, se kterou si poradí zručný jedinec i sám. 

Pusťte si postup při zakrývání bazénu

 

Postup při odkrývání

 

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.