Blíží se konec roku

Letošní rok pomalu spěje do finále. Očekávám, že mnohým zůstane dlouho v paměti. Nechci ale opakovat jeho nejfrekventovanější slova co nám všem už jistě lezou krkem.

Ale dovolím si připomenout, že nás tento nový stav každáho nějak poznamenal. Mnozí přišli o práci, jiní zase nestíhali. Mnozí přišli o své chvilky u moře a tak je vyměnili za bazény do svých zahrad. Jistě jste už také zaslechli, jak si bazénářské firmy letos přišli na své. Ale rozumné zimní zakrytí nikdo z nich stále nevyřešil. A tak i já jsem přišel ne jen o svou dovolenou, ale o veškerý volný čas i víkendy.

Jsem rád že sezona už je za mnou, ale obávám se, že těch co z jara zapláčí nad svými bazény bude s novým rokem zase o něco víc. Proto pokud jste dočetli až sem a uvažujete vážně o mém výrobku, nenechávejte prosím rozhodnutí až na září. Moje výrobní kapacita je omezená a čekací doba v pořadníku se zas o něco natáhne. A v prosinci už při máchání-se v bazénu ruce opravdu dost studí. 

Děkuji za pochopení a přeji všem poklidný adventní čas.     

Jan Knapp

 


07.12.2020
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.