Jak nakoupit

Mimo hlavní sezónu která nastává koncem prázdnin a trvá často až do Vánoc, bývají kryty na nejrozšířenější rozměry bazénů o pr. 3,6 a 4,6 m skladem. Na ostatní rozměry kryty vyrábím na zakázku. Ve zmíněné sezóně v důsledku zvýšeného zájmu jsou zásoby většinou vyprodány a nezbývá, než se zařadit do pořadníku objednávek. Každopádně pokud o tomto zakrytí uvažujete, neváhejte mne oslovit některým z kontaktů zveřejněných na těchto stránkách.

Osobně doporučuji využít kontaktní formulář, vyplnit kromě povinné e-mailové adresy i telefonní číslo a vyžádat si nabídku krytu na svůj bazén s uvedením vnitřního rozměru, půdorysného tvaru a způsobu umístění v terénu. Máte-li názorné fotky bazénu a nejbližšího okolí, posílejte je rovnou i s ostatními parametry e-mailem na adresu info@strechanabazen.cz

Následně se pak snažím všem zákazníkům dovolat osobně a před vypracováním nabídky upřesnit parametry případné zakázky. Dá se tím ušetřit neproduktivní čas jinak strávený u klávesnice počítače.

 

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.