Jak nakoupit

Mimo hlavní sezónu která nastává koncem prázdnin a trvá často až do Vánoc, držím kryty na nejrozšířenější rozměry bazénů o pr. 3,6 a 4,6 m skladem. Na ostatní bazény je vyrábím po domluvě resp. na zakázku. Ve zmíněné sezóně v důsledku zvýšeného zájmu jsou zásoby většinou vyprodány a nezbývá, než se zařadit do pořadníku objednávek. Každopádně pokud o mém výrobku vážně uvažujete, neváhejte mne oslovit některým z kontaktů uvedených na těchto stránkách.

Osobně doporučuji využít kontaktní formulář, vyplnit kromě povinné e-mailové adresy i telefonní číslo a vyžádat si nabídku krytu na svůj bazén s uvedením vnitřních rozměrů, půdorysného tvaru a způsobu umístění v terénu. Máte-li názorné fotky bazénu a nejbližšího okolí, posílejte je rovnou i s ostatními parametry e-mailem na adresu info@strechanabazen.cz  Následně se pak snažím všem zákazníkům dovolat osobně a před vypracováním nabídky upřesnit parametry případné zakázky.

Následující tabulka má pomoci s představu o cenách mých výrobků a nezohledňuje vždy aktuálně dostupnost  v důsledku nezpracovaných čerstvých objednávek.

Nejprodávanější výrobky dostupnost  cena včetně DPH
 Kryt pro vnitřní průměr bazénu 3,6 m dostupný 6 850,-
 Kryt pro vnitřní průměr bazénu 4,6 m dostupný 8 980,-
 Kryt pro oválný bazén vnitřních rozměrů 3,7 x 5,4 m    po objednání  10 480,-  
 Kryt pro oválný bazén vnitřních rozměrů 3,7 x 7,3 m  po objednání 13 150,-  
 Poutací kroužek dostupný     17,-
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.