Nafukovací kryty

Kryt pro vnitřní průměr bazénu 3,6 m

Popis:
Nafukovací foliový kryt v tomto provedení je vhodný pro nadzemní kruhové bazény o průměru 3,6 m, které horní hranou přesahují v nejnižším místě nad okolním terénem alespoň 10 cm. Po obvodu je vybaven límcem s 12-ti poutacími oky. Límec se přetahuje přes okraj bazénu a za oka musí být svisle k zemi zatížen, nebo pružně připoután. Uvnitř je po obvodu ještě druhý těsnící límec (60 cm dlouhý), který dosahuje pod úroveň hladiny i po odpuštění vody při zazimování. Kryt bez problémů celoročně odolává tuzemským povětrnostním vlivům, dešti, sněhu, náletu hmyzu i jiných nečistot.

Použitelnost na bazénech:
Kryt je celoročně univerzálním řešením k ochraně čistoty vody v bazénech AZURO, HAVAY, ORLANDO, INTEX , NUOVO i dalšch výrobců bazénů stejného rozměru.

Doporučení:
Nafukovací kryt se doporučuje přikrývat zimní tmavou plachtou. Výrazně se tím omezuje tvorba řas a prodlužuje se tím životnost nafukovací folie.

Poznámka:
Závaží, kotvy ani poutací prvky z důvodu rozmanitosti podmínek použití u zákazníků nejsou součástí dodávky. Lze si však přiobjednat poutací šňůru nebo gumolano v metráži.

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.